cms erebus

Funkcjonalność CMS Erebus

 

 1. Wielowarstwowość
  Oddzieliliśmy warstwę HTML od programistycznej, dzięki czemu możemy dowolnie zmieniać wygląd strony bez konieczności ponownego jej składania. Rozwiązanie nie dotyczy wyłacznie zastosowania styli, które są podstawą przy stronach www. Nasz CMS do wstawiania poszczególnych fragmentów strony używa wysp danych, przez co w generatorze strony określamy jak ma wyglądać strona a treść wstawiana jest przez specjalnie opracowane wstawki które strona rozpoznaje.
   
 2. Modułowość
  CMS Erebus jest w pełni modułowy. W skrócie oznacza to to, że jeśli kupią Państwo na początku podstawową wersję strony a nastepnie chce ją rozbudować całość sprowadza się do odpowiedniego wgrania tzw. plugina(wtyczki), a silnik strony to rozpozna i zacznie korzystać z nowej funkcjonalności bez konieczności oprogramowywania takiej wtyczki.
   
 3. Bogata funkcjonalność
  CMS Erebus posiada bogatą kolekcję wtyczek, które pomagają w codziennym użytkowaniu strony, jesteśmy również owtarci na sugestie klientów, umożliwiamy dostosowanie modułów pod indywidualne wymagania klienta.
   
 4. Obsługa SEO
  Po angielsku SEO oznacza Search Engine Optimization co w tłumaczeniu oznacza "wsparcie dla wyszukiwarek".
  Jest to specjalna konstrukcja linków bardziej zrozumiała dla wyszukiwarek, co przekłada się na lepsze pozycjonowanie strony. Oprócz tego system posiada generator tzw. Sitemap'y, które jest dodatkowym wspomagaczem przy pozycjonowaniu strony www.
   
 5. Obsługa różnych baz danych
  Dzięki zastosowanej wspomnianej wczesniej wielowarstwowości, i skonstruowaniu specjalnej warstwy nośnika danych możliwe jest zastosowanie większości znanych dzisiaj baz danych SQL.
   

 

 

Ważne: nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem.

Strona główna |Oferta |O firmie |Realizacje |Kontakt
New Desert ˆ 2002-2010 Wszelkie prawa zastrzeżone.